Spotkanie Oriflame

W dn. 25.10.2016r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gilowicach odbyło się spotkanie Oriflame.

Dzięki współpracy z Biurem Regionalnym Firmy Oriflame w Żywcu i jego Dyrektorki Pani Haliny Barcik zabiegi z pielęgnacji twarzy naturalnymi kosmetykami okazały się trafione.

Udział w spotkaniu wzięły mieszkanki Gminy Gilowice, które licznie przybyły i aktywnie podeszły do tematu warsztatów. Spotkanie ucieszyło się powodzeniem. Warsztaty były  bardzo profesjonalne. Miła, luźna atmosfera, pachnąca kawa i pomysłowe warsztaty sprawiły, że panie były bardzo zadowolone, nagrodziły prowadzącą oklaskami, i czekają na następne zabiegi. Bo czego nam kobietom więcej potrzeba?

Gminny Ośrodek Kultury w Gilowicach już teraz zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się w połowie grudnia - będzie to zabieg pielęgnujący dłonie. Szczegóły już wkrótce. NAPRAWDĘ WARTO!