Podsumowanie konkursu plastycznego "...by ziemia była piękna"

Do konkursu nadesłano 792 prace z 40 placówek z terenu całego Powiatu Żywieckiego.

Komisja w składzie: Wanda Hajok, Gabriela Kolonko, Magdalena Staszkiewicz, Renata Kołpak.

Kategorie w poszczególnych grupach wiekowych (przedszkola i zerówki, kl.I-III, kl. IV-VI, gimnazja): rysunek, plakat, wyklejanka, wydzieranka, makieta, praca przestrzenna.

Spośród tak licznej grupy prac jury wybrano 100 prac indywidualnych oraz 11 placówek - jako nagrody zbiorowe.

Nagrody ufundował: Gminny Ośrodek Kultury w Gilowicach oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Gilowicach.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu, dla nauczycieli, opiekunów oraz rodziców za ogrom pracy, staranność wykonania, trafność interpretacji hasła przewodniego konkursu "...by ziemia była piękna". Dziękujemy pięknie i zapraszamy za rok.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.